Pagrindinis » Darbai » Visuomeniniai pastatai » Paslaugų paskirties pastatas Kauno raj.

Paslaugų paskirties pastatas Kauno raj.

Projekto metai

2023

Vietovė

Kauno raj.

Bendrasis plotas

1000m2

Kauno raj. suprojektuotas paslaugų paskirties pastatas. Turbūt ne vienas pasakytume, kad net ir moderniai suprojektuotas verslo centras, skirtas prekybos ir paslaugų įmonių nuomai, netrukus ima skęsti vizualiniame triukšme. Tai – įvairiaspalvės prekių ženklų reklamos, tamsiu paros metu – nieko bendra vienas su kitu neturintys neoniniai užrašai. Marketingo tikslai – suprantami, tačiau ar turgumi virtusi reklama pasiekia savo tikslus? Būtent apie šios problemos sprendimą galvojome, praėjusiais metais projektuodami nuomininkams skirtą paslaugų paskirties pastatą.

Kauno r. esančiame sklype užsakovui skirtą beveik 1000 kv. m. ploto verslo centrą suprojektavome lakoniškos formos, su aiškia dalinamo nuomojamo ploto struktūra. Tai sudaro galimybę įsirengti daug mažų prakybos ar paslaugų vietų arba kelioms stambioms paslaugas teikiančioms įmonėms. Numatėme ir patogias parkavimo bei privažiavimo galimybes aplink pastatą. Vizualinio reklamos triukšmo problemai spręsti įėjimus sutvarkėme architektūriškai darniai – prie kiekvieno jų suprojektavome išskirtinės trikampės laužytos formos rėmelį, juosiantį reklamines šviesdėžes, joms taikomas vieningas šrifto ir spalvinis reikalavimas.

Mūsų sprendimas padėjo pasiekti, kad reklama taptų pastato architektūros ir kompozicijos dalimi. Laužytos formos viena greta kitos sukuria ritmą, kuris suskaido fasadus mažesnio mastelio fragmentais, tokiu būdu fasado išklotinė priartėja prie žmogaus mastelio, tampa jaukesnė bei patrauklesnė. Vieninga reklamos ir parduotuvių įėjimų estetika sukuria darnios ir vieningos įmonių bendruomenės įspūdį. Tai paslaugų centro klientui sukuria patikimumo ir saugumo jausmą, žadina smalsumą, traukia užeiti į vidų. Tikimės jog šis paslaugų paskirties pastatas sulauks savo veiklą mylinčių verslų ir laimingų klientų gausos.