Pagrindinis » Darbai » Daugiabučiai gyvenamieji namai » Daugiabutis gyvenamasis namas Varėnoje

Daugiabutis gyvenamasis namas Varėnoje

Projekto metai

2023

Vietovė

Varėna

Bendrasis plotas

2000m2

Kokio gyvenimo, kokio naujos statybos gyvenamojo būsto tikėtumėtės mažame miestelyje? O jeigu tai – Varėna, kurios pavadinimą siejame su grybų kraštu? Naujos statybos daugiabutis gyvenamasis namas Varėnoje buvo įdomus iššūkis mūsų komandai.

Grybai, žinoma, buvo tik vienas iš keleto raktinių simbolių, šiemet mūsų komandai projektuojant 2000 kv. m. daugiabutį gyvenamąjį pastatą Varėnoje. Kiti projektuotojus įkvėpę vaizdiniai – gamta, pušynai, rekreacinė aplinka, dzūko charakteris. Taip gimė kempininius grybus primenančių balkonų idėja – jie tarsi išaugę iš fasado, primenančio medžio žievės spalvą ir faktūrą. 45 laipsnių kampu pasvirę balkonų statramsčiai pagal mūsų idėją atitinka tautinį – dzūkišką – elementą.

Balkonų ir jų ritmiką pratęsiančių langų angokraščių spalvą rinkomės tarp „kempinės“ ir greta esančio raudono mūro pastato. Projekto užduotis visada vertiname organiškos dermės su aplinka požiūriu. Džiaugiamės, kad vykdant šį projektą, pavyko realizuoti visas kompanijos sau užduotas vertes – aukštą darbų kokybę, laiko taupymą visuose projekto etapuose, ekspertiškumą, rizikų minimalizavimą, rezultato estetiškumą.

Šio namo butai jau prekyboje, su vystytojų puslapiu galima susipažinti čia: Daugiabutis gyvenamasis namas „Dzūkų apartamentai”.