Pastatų projekuotojai

Pastatų projektuotojai, komanda sukaupusi daugiau 18 metų patirties - Postforma. Esame atestuoti ypatingų ir neypatingų statinių projektavime, stiprūs projektavimo procesų valdyme, pastatų architektūroje ir modeliavime. Siekiame išskirtinio pastatų dizaino ir tvarių inžinerinių sprendimų. Teikiame plataus profilio projektavimo bei konsultavimo paslaugas.

Apie musKLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Projektas super detalus, jei atvirai jau seniai nemačiau taip gerai išdirbto projekto.

Mindaugas Laučys, UAB "Dimetris"

Direktorius

Rekomenduoju Tomą Kučinską „Postforma“ kaip architektą ir projekto vadovą išmanantį projektavimo procesus ir jų valdymą. Nuo pradžių tinkamai sudėlioja projekto struktūrą ir apimtis, vykdo nuoseklią komunikaciją su projekto komanda, įgyvendina užsibrėžtus tikslus. Atliko "Vičiūnai Group" serviso pastato su administracinėmis patalpomis projekto Kauno rajone architekto ir projekto vadovo paslaugas. Sukūrė santūrios architektūros išsiskiriantį aplinkoje pastatą. Atliko 10 000 kv. m ploto UAB "VIČI logistikos" šaldomų sandėlių pastato Kauno LEZ projektavimo darbus, pasiekė užduotus tikslus.

Gintaras Grigonis, UAB "Vičiūnų grupė"

Statybos direktorius

Puikūs savo srities profesionalai. Įsiklauso į kliento norus ir pateikia geriausius pasiūlymus. Nuoširdžiai rekomenduoju.

Šarūnas Mančas, UAB "M Furniture"

Direktorius

Tai geriausia vieta, kurioje gavau visus atsakymus į savo klausimus.

Vita Mickevičė, UAB "Trimb"

Direktorė

Vakar daugiau pastatė dėžutės, nuo pastolių matosi Nemunas, net per kitus namus. Su žmona vakar šnekėjomės ir džiaugėmės kad pasiūlėt tokį projektą, koncepciją. Fantastika!

Andrius D.,